Najlepsze konto dla małej firmy

Najlepsze konto dla małej firmyNajlepsze konto dla małej firmy. Jeśli poważnie myślisz o prowadzeniu i rozwijaniu swojej małej firmy, powinieneś założyć konto bankowe, aby móc zacząć zarządzać swoimi finansami (i ostatecznie ubiegać się o pożyczkę dla małych przedsiębiorstw). Ale gdy zaczniesz szukać banku, z którym będziesz pracować, szybko zorientujesz się, że znalezienie odpowiedniego banku jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia: Potrzeba czegoś więcej niż tylko pukać do drzwi najbliższego banku Twojej firmy. Ale może być przytłaczające, aby przejrzeć drobny druk na stronach internetowych banków i naprawdę dowiedzieć się, czy mogą zaoferować produkty i usługi, których naprawdę potrzebuje Twoja firma. Na szczęście dla ciebie, jesteśmy tutaj, aby zrobić dla ciebie trochę ciężkiej pracy, przetrząsnęliśmy krajobraz bankowy i wybraliśmy dla Ciebie najlepszy bank biznesowy.

Najlepsze konto dla małej firmy

Nest Bank to pierwsza instytucja na polskim rynku usług finansowych, która postawiła na obsługę klientów głównie poprzez smartfony i tablety. Bank określa się jako przyjazny zarówno rodzinie jak i mikro-przedsiębiorcom.

Niskie opłaty są znakiem rozpoznawczym Nest Banku i wyjściem naprzeciw oczekiwaniom konkretnej grupy klientów. Dla biznesmenów w dzisiejszych czasach najważniejszą sprawą jest możliwość swobodnego korzystania z usług bankowych wszędzie i w każdej sytuacji przy stosunkowo niskich kosztach.

konto dla małych firm

KONTO DLA FIRM NEST BANK

Na stronie banku znajdziemy informacje:

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią Państwu i Państwa bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa, którego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła.

W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Chcemy być dla Państwa realnym wsparciem w codziennym życiu, dlatego przy tworzeniu oferty bazowaliśmy na bezpośrednich rozmowach z Klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach. Nest Bank oferuje Państwu  stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, dbamy o całodobowy dostęp do naszych usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową, nie rezygnując przy tym z bezpośredniego kontaktu z Klientami. Aby być jeszcze bliżej Państwa spraw, otworzyliśmy już kilkaset kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek w całej Polsce.

BIZNEST KONTO DLA FIRM

Najlepsze konto dla małej firmyNr 1 w rankingu kont firmowych Bankier.pl 2017

Znamy potrzeby Twojej firmy, dlatego pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie.
0 zł za prowadzenie konta firmowego
0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

KONTO FIRMOWE

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub spółkę i szukasz konta firmowego? W Nest Banku rozumiemy Twoje potrzeby i chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Dlatego oferujemy Ci bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie BIZnest Konta dla firm, dodatkowo kartę płatniczą oraz usługi, z których Twoja firma korzysta codziennie.

BEZPŁATNE PROWADZENIE KONTA

BIZnest Konto to swoboda i wygoda w jednym. Bez płacenia za to, co w każdym banku powinno być za darmo. Z naszym kontem zyskujesz:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Euronet w Polsce
  • 0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej
  • 0 zł za korzystanie z Bankowości Internetowej

Pamiętaj, posiadając konta firmowe i osobiste w Nest Banku masz wszystko pod ręką.Wystarczy jedno logowanie i jeden system, aby korzystać z obu rachunków – firmowego i osobistego.

PREZES NESTBANKU

Prezesem Zarządu Nestbanku jest Marek Kulczycki który jest doktorem nauk ekonomicznych, absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa). W latach 1971 – 1980 byl pracownikiem naukowo-dydaktycznym SGPiS. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych, podręczników oraz książek o tematyce ekonomicznej i finansowej.

Jest pracownikiem Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO) w Wiedniu (1980 – 1986). Następnie był dyrektorem departamentu w Ministerstwie Handlu Zagranicznego (1987 – 1991). Zajmował się współpracą gospodarczą Polski z krajami OECD i organizacjami gospodarczymi. W 1991 roku mianowany Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Przemysłu i Handlu.

W maju 1992 roku rozpoczął pracę w Polsko-Amerykańskim Funduszu Przedsiębiorczości, gdzie kierował programem pożyczek dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od 1 kwietnia 1995 r. Prezes Zarządu Pierwszego Polsko-Amerykańskiego Banku i Fortis Bank Polska S.A. Od 2002 do 2009 roku Prezes Zarządu Deutsche Bank PBC S.A. Od 2010 do 2014 członek Rady Nadzorczej tego Banku.

100 zł W PREZENCIE OD NEST BANKU

Jeśli zainteresowała Cię oferta BIZnest Konto to warto się pospieszyć z otwarciem rachunku ponieważ możesz otrzymać w prezencie od banku 100 zł. Wystarczy w tym celu założyć konto za 0 zł dla firm BIZnest Konto oraz wyrazić zgodę na kontakt w celach marketingowych. Ponadto zawrzemy umowę o terminal płatniczy z First Data z oferty Nest Banku oraz zapewnimy wpływy na założone konto, z tytułu rozliczania transakcji. Terminal płatniczy przez pierwsze pól roku otrzymasz za symboliczną opłatę 1 zł. Terminal umożliwia stosowanie różnych rodzajów płatności a więc zbliżeniowych, płatności telefonem, doładowania telefonów oraz cash back.

JAK ZAŁOŻYC KONTO

Jak założyć BIZnest Konto? Możemy je otworzyć całkowicie drogą internetową, na dwa różne sposoby. Pierwszy polega na wykonaniu przelewu weryfikacyjnego z innego konta bankowego, którego jesteśmy posiadaczem. W tym przypadku nasze konto będzie aktywne nawet w przeciągu najbliższych kilkunastu minut. Druga z dostępnych metod polega na podpisaniu umowy o prowadzenie konta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. W tym przypadku założenie konta może potrwać trochę dłużej i najczęściej w takim przypadku konto jest aktywne po kilku dniach od momentu złożenia wniosku.

Załóż konto online