Nowoczesne przedsiębiorstwo

Warsztat kierowany jest do kadry zarządczej firm z sektora MŚP – prezesów, właścicieli, głównych księgowych, menedżerów przedsiębiorstw biorących czynny udział w procesach decyzyjnych firmy, nastawionych na rozwój firmy. Program warsztatów został opracowany z myślą o tych, dla których aktualna i wyczerpująca informacja na temat stanu przedsiębiorstwa jest istotna w codziennej pracy.

GDZIE I KIEDY: 5.11 – Wrocław, 6.11. – Kraków, 7.11. – Warszawa, 14.11. – Lublin, 26.11. – Katowice, 28.11. – Łódź, 3.12. – Poznań, 4.12. – Toruń, 5.12. – Szczecin

Nowoczesne przedsiębiorstwo KOSZT UCZESTNICTWA: Bezpłatne!

Podczas warsztatów zaprezentujemy profesjonalne i skuteczne podejście do metodologii zarządzania. Pokażemy jak nowoczesne technologie wspierają rozwój firm i które z nich tak naprawdę są najbardziej skuteczne w biznesie. Zaprezentujemy w jaki sposób nowoczesne rozwiązania mogą zwiększać wydajność pracy, rentowność firm i ułatwić codzienną działalność przedsiębiorstw. Odpowiemy na pytania jakie narzędzia wybrać by usprawnić pracę zarządu oraz podległych pracowników. Przedstawimy działania, które usprawnią funkcjonowanie firmy oraz pomogą planować jej rozwój, co w znacznym stopniu wpłynie na zoptymalizowanie procesów, zwiększenie zysku i umocnienia pozycji firmy na rynku. Program edycji jesiennej Akademii Pulsu Biznesu 2013 r. powstał wyłącznie w oparciu o informacje zwrotne uczestników części I, która odbyła się wiosną tego roku.

Zaprezentujmy tylko konkretne narzędzia, które w kompleksowy sposób pomagają zarządzać biznesem.

Formułę warsztatu opieramy na praktycznych ćwiczeniach oraz dwustronnej komunikacji. Dzielimy się z uczestnikami doświadczeniem, najlepszymi praktykami na rynku oraz inspiracją do skutecznych działań mających na celu polepszenie kondycji przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Więcej informacji i rejestracja: konferencje.pb.pl