Dziś informacja z naszego własnego podwórka. Od wczoraj na halach Międzynarodowych Targów trwają Poznańskie Dni Przedsiębiorczości. Impreza kończy się dziś o godzinie 17, ale już teraz warto skusić się na jej małe podsumowanie.

W Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości już od kilku lat biorą udział przedsiębiorcy, osoby pragnące prowadzić własny biznes oraz naukowcy. Głównym celem spotkań jest podzielenie się specjalistyczną, branżową wiedzą oraz, jak podkreślają organizatorzy, rozwój przedsiębiorczości w województwie wielkopolskim.

Zobacz: Polska znowu dołem >>

Poznań i jego okolice są jednym z najprężniej rozwijających się regionów w Polsce. Wspieranie działalności gospodarczej na tym terenie to kluczowa sprawa dla władz Poznania oraz samych przedsiębiorców. Poznań wraz z otaczającymi go gminami ma wiele atutów, które przyciągają inwestorów i budzą w mieszkańcach ducha przedsiębiorczości. Poznań wraz z otaczającymi go gminami ma wiele atutów, które przyciągają inwestorów i budzą w mieszkańcach ducha przedsiębiorczości. – Poznań wraz z otaczającymi go gminami ma wiele atutów, które przyciągają inwestorów i budzą w mieszkańcach ducha przedsiębiorczości – powiedział we wtorek Starosta Poznański, Jan Grabkowski, w wywiadzie dla PAP-u.

Poznańskie Dni PrzedsiębiorczościPodczas Poznańskich Dni Przedsiębiorczości kilka tysięcy uczestników imprezy miało okazję wysłuchać wykładów dotyczących internetowych Start-Upów czy też przedsiębiorczości w blogosferze. Już po raz dziewiąty wybrany zostanie Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii „Mikro-”, „Mały-” i „Średni Przedsiębiorca”. W zeszłym roku tytuł ten przyznano 67 przedsiębiorcom, 35 firm otrzymało wyróżnienia, a 9 certyfikaty Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości Akademickiej.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

~KW

Źródła:
www.mtp.pl
wyborcza.pl
www.poznan.pl
0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x