Już dziś skorzystaj z nowoczesnych narzędzi do kierowania firmą w sieci. Firmostrefa stwarza proste i praktyczne rozwiązania dla nowoczesnych firm i tych aspirujących do tego miana, wejdź na www.firmostrefa.pl.

Firmostrefa czyli jak ułatwić życie przedsiębiorcy

We współczesnym świecie, każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że aby móc dotrzeć do odbiorcy – klienta, potrzebne są sprawne narzędzia przekazujące informacje o firmie. Najprostszą i najskuteczniejszą formą komunikacji jest internet. Jeśli potencjalny klient nie może dotrzeć do firmy tą właśnie drogą, szanse na „przetrwanie” działalności są niewielkie.

Firmostrefa stwarza szansę zaistnienia w internecie. Dzięki intuicyjnemu edytorowi „przenieś i upuść” oraz dostępności wielu szablonów, tworzenie strony www dla firmy w rekordowym czasie będzie prostsze niż kiedykolwiek. Na tym oczywiście nie kończą się możliwości firmostrefy. Moduł „zarządzaj klientami” zbiera i grupuje wszystkich klientów ułatwiając m.in. stałą komunikację e-mailową. Stworzenie atrakcyjnych wizualnie ofert cenowych czy prezentacji nie sprawia żadnych trudności a pomaga w stworzeniu solidnego i nowoczesnego wizerunku firmy. Fakturowanie również jest prostsze niż myślisz. Przekonaj się i sprawdź na http://www.firmostrefa.pl/strona/korzysci/7.

Niewątpliwą zaletą jest dostępność wszystkich udogodnień, o których mowa, w jednym miejscu oraz fakt, że firma jest pod kontrolą z każdego miejsca na ziemi dzięki firmostrefie.

Do kogo skierowana jest oferta firmostrefy?

Firmostrefa jako projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach europejskiego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości. Proponowane rozwiązania kierowane są do start-upów jak również firm, które potrzebują unowocześnienia. Przedsiębiorcy z branż takich jak: edukacja i szkolenia, kultura i sztuka, prawo i finanse, sport i turystyka, zdrowie i uroda, medycyna i zdrowie, przemysł i produkcja, rolnictwo i leśnictwo znajdą dzięki firmostrefie nowych klientów oraz będą mieli możliwość stworzenia, albo odnowienia marki własnej działalności.

Jak skorzystać z narzędzi oferowanych przez firmostrefę?

Wystarczy wejść na stronę www.firmostrefa.pl i po prostu się zarejestrować. Po wykonaniu tej czynności wszystkie moduły firmostrefy będą dostępne bezpłatnie przez miesiąc. Po przetestowaniu możliwości firmostrefy można wykupić pakiet dostępu do narzędzi http://www.firmostrefa.pl/strona/cennik-uslug/39.

~JustaPR

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x