Kogo obchodzi zrównoważony rozwój? Ciebie! Równowaga w rozwoju to podstawa trzeciej edycji konferencji i targów Future4Build – najbardziej kompleksowej w Polsce platformy biznesowej i miejsca spotkań dla osób zainteresowanych ideą zrównoważonego rozwoju w budownictwie i nie tylko.

Już 6 i 7 listopada w Warszawie eksperci z Polski i ze świata udowodnią, że lepsze budynki to inwestycja w przyszłość – nie tylko w biznesie.

GDZIE: Warszawskie Centrum EXPO XXI

KIEDY: 6-7.11.2013 r.

Future4Build to nowoczesne targi, które połączone zostały z licznymi konferencjami oraz panelami dyskusyjnymi. Głównym celem Future4Build jest wspieranie zrównoważonego budownictwa w Polsce. Program targów to odpowiedź na sukcesywnie rosnące zainteresowanie firm nowoczesnymi technologiami oraz produktami. Podczas targów zostaną poruszone tematy oraz problemy z zakresu zrównoważonego budownictwa. Energia odnawialna, zrównoważony rozwój oraz ekologia w branży budowlanej to podstawowe tematy targów, które na forum zostaną szeroko przedstawione. Ponadto w programie nacisk został położony również na innowacyjne technologie w budownictwie, rynek nieruchomości i budownictwo pasywne oraz ekologiczny biznes.

Źródła: future4build.com, odpowiedzialnybiznes.pl