W kwietniu platforma księgowości online wfirma.pl została zintegrowana z serwisem GOshop.pl.  Dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych dołączył do grona platform e-commerce współpracujących z wfirma.pl, rozbudowując tym samym funkcjonalność obu serwisów.

Aplikacja wfirma.pl jest dostępna jako gotowy moduł w ofercie GOshop.pl. Połączenie obu serwisów ma za zadanie, w znacznym stopniu ułatwić klientom prowadzenie własnych sklepów online. Główną cechą integracji jest możliwość wystawiania faktur, faktur proforma oraz paragonów fiskalnych bezpośrednio z panelu administracyjnego sklepu do programu wfirma.pl

Ponadto klienci GOshop.pl otrzymają 75% rabatu na zakup pierwszego, dowolnego pakietu wfirma.pl. To kolejna w tym roku integracja platformy księgowości online. W ubiegłym miesiącu wfirma.pl zakończyła prace nad połączeniem z witryną aukcyjną Allegro.pl. Od marca użytkownicy aplikacji mają możliwość: wystawiania wszystkich dokumentów sprzedażowych do pobranych z allegro transakcji; księgowania dokumentów wystawianych do pobranych aukcji; korzystania z integracji z modułem magazynowym (zmiana stanów magazynowych sprzedanych produktów); automatycznego dodawania kontrahentów zaczytanych z transakcji; zarządzania wieloma sklepami.

W najbliższych miesiącach planowane jest ukończenie prac nad kolejnymi integracjami wfirma.pl z  kluczowymi dla serwisu platformami e-commerce.

Źródło: wfirma.pl

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x