Otwarcie sklepu internetowego dopełnia strategię ekspansji JYSK na polskim rynku. Duńska sieć, w maju świętowała otwarcie 150 sklepu w Polsce, teraz uruchamia sprzedaż internetową. Docelowo, JYSK chce mieć w Polsce 250 sklepów oraz rozbudowaną sprzedaż online.

JYSK rozpoczął sprzedaż przez internet

Na jysk.pl dostępna jest niemal cała oferta sztandarowych produktów JYSK: łóżek, materacy, mebli, ręczników, pościeli, itd. Wybór mebli na stronie jysk.pl jest nawet większy niż w tradycyjnych sklepach. – Stworzyliśmy przejrzyste i korzystne dla Klienta rozwiązania w sprzedaży online. Teraz nasze produkty mogą dotrzeć do najdalszych zakątków Polski – mówi Piotr Padalak, Country Manager JYSK Polska. – Ceny transportu są bardzo przystępne, towar można wymienić lub zwrócić w najbliższym sklepie JYSK. Uruchomiliśmy też infolinię, gdzie Klient otrzyma potrzebną informację i poradę.

Sprzedaż internetową koordynuje Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku, skąd towary wysyłane są do sklepów i klientów sklepów online w całej Środkowo-Wschodniej Europie. – Cieszymy się z nowych możliwości i zachęcamy klientów do zakupu naszych produktów z domu. Internetowy sklep sprawdził się już w Danii, Polacy też coraz chętniej decydują się na taką formę zakupów. Sprzedaż online rozwija się we wszystkich dziedzinach handlu. My dodatkowo, dajemy naszym klientom możliwość przetestowania produktów, bezproblemowej wymiany lub zwrotu – mówi Country Manager JYSK Polska, Piotr Padalak.

W 2010 roku JYSK otworzył swój pierwszy sklep internetowy. Od tamtej pory, firma sukcesywnie wprowadza sprzedaż online w kolejnych krajach. Wszystkie internetowe sklepy JYSK są częścią tego samego konceptu sklepu internetowego. Klienci mogą dokonywać zakupów z domu, a wartością dodaną jest możliwość zwrotu lub wymiany towaru zakupionego przez Internet, w każdym z ponad 150 sklepów JYSK w Polsce. Opłaty za dostarczenie towarów z jysk.pl są bardzo konkurencyjne.

Dodatkowe informacje:
Country Manager JYSK Polska, Piotr Padalak, biuro@jysk.com, (+48) 22 288 59 00

Lars Larsen otworzył swój pierwszy sklep w 1979. Dziś JYSK to międzynarodowa grupa składająca się z 2000 sklepów w 34 krajach i zatrudniająca 17.000 pracowników. Ambicją JYSK jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK jest Lars Larsen, a roczny obrót to blisko 18,5 miliarda koron duńskich.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x