”Uważaj na swoją siłę: zmień nawyki – zrób wyniki!”. Zanim przyszedł kryzys powielaliśmy wiele destruktywnych nawyków i jałowych działań. Mimo to osiągaliśmy wyniki, nie było dość motywacji by się uczyć, oduczać i uczyć na nowo. Dziś stajemy się gotowi do zmiany, bo już dłużej nie możemy sobie pozwolić na jałowe zebrania, nudne prezentacje, wyciskanie wyników, zbędne wydatki na niepotrzebne szkolenia, czy niezdrowy tryb życia. Mamy motywację by uczyć się jak osiągać tyle co dotąd, a nawet więcej, mniejszym kosztem czasu, energii i pieniędzy. Ponadto mamy klucze do rozwiązania Twoich problemów i realizacji celów w zakresie przywództwa, wywierania wpływu i zarządzania sobą!

Goście specjalni: Jacek Santorski i Rob Kaiser!

Podczas konferencji przekonasz się, że możesz osiągać więcej mniejszym kosztem czasu i energii, jeśli nauczysz się „kalibrować” swoją siłę. Rob Kaiser zaprezentuje pierwsze na świecie podejście do kompetencji lidera, które pozwala rozpoznać jak „przeginasz” swoje mocne strony i jak możesz „regulować” swój wpływ na ludzi. Rob przekaże wskazówki jak rozpoznawać przesterowania swoich interwencji i jak rozwijać komplementarne kompetencje – nowe nawyki. Np. jak lider sprawny w kierowaniu „forsującym” może stawać się szefem „angażującym”, uruchamiającym twórcze rozwiązania codziennych problemów biznesowych.

Każdy uczestnik, który wypełni w trakcie konferencji „kartę atraktora” – zaplanuje zmianę nawyku korporacyjnego lub osobistego – uzyska po miesiącu coaching telefoniczny – utrwalenie zmiany, bez dodatkowych opłat! W kosztach konferencji nowa książka Roba Kaisera „Fear Your Strenghts” – „Uważaj na swoją siłę” , „panel sterowania” 4Results

KIEDY: 08.10.2013

GDZIE: Warszawa, Hotel Polonia Palace

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy – konferencje.pb.pl, szkolenia@pb.pl, 22 333 97 77.

Źródło: konferencje.pb.pl