Social Media & e-Commerce, to ogólnopolska konferencja, której celem jest wskazanie przedsiębiorcom działającym w e-biznesie najnowszych technik i możliwości zwiększenia sprzedaży i promocji w Internecie, poprzez komunikację z klientami na portalach różnych społeczności.

GDZIE: Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto”, Wieliczka

KIEDY: 18.09.2013 r., godz. 10-16.

Podczas szkoleń i prelekcji eksperci wybranych firm poruszą temat obecnych i nadchodzących trendów rynkowych w zwiększaniu sprzedaży dzięki innowacyjnemu e-marketingowi i e-promocji, a przede wszystkim dzięki obecności firmy na portalach społecznościowych.  Poruszymy także  tematy sfery prawnej, skutecznej sprzedaży internetowej, zasadności stosowania programów lojalnościowych i sprawnej logistyki.

Konferencja przeznaczona jest dla firm i instytucji szukających wzajemnej płaszczyzny działań w e-biznesie. Spotkanie dedykowane jest osobom doświadczonym i tym, którzy wiążą przyszłość z branżą e-commerce, a także przedsiębiorcom chcącym skorzystać z bezpłatnych porad prawnych, poznać nowe możliwości i nawiązać współpracę czerpiąc z doświadczenia specjalistów.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, wskazana wcześniejsza rezerwacja

Źródło: facebook, biznesintegracje.pl