KOSSMANN – marka stworzona z myślą o kobietach aktywnych zawodowo – uruchomiła sklep on-line. Już teraz każda kobieta może znaleźć inspiracje do codziennych stylizacji do pracy i na wieczorne spotkania. W e-sklepie dostępna jest cała kolekcja, którą można także osobiście zobaczyć w butiku w warszawskiej Galerii Mokotów.

Marka KOSSMANN gwarantuje elegancki wygląd przez cały dzień, proponuje gotowe, kompleksowe zestawy strojów, które jedynie przez wymianę dodatków dają możliwość swobodnej zmiany wyglądu. Sklep internetowy stworzony został przede wszystkim z myślą o kobietach pracujących zawodowo, które nie mają czasu spędzać wielu godzin na zakupach. Serwis jest też dogodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą osobiście odwiedzić butiku w warszawskiej Galerii Mokotów. Przejrzysta obsługa i gotowe propozycje zestawiania strojów sprawiają, że zakupy on-line są łatwe, szybkie i przyjemne.

W sklepie on-line dostępne są sylwetki z najnowszej kolekcji, której nazwa “New business look” nawiązuje do rewolucji jaką w świecie mody w latach 50 przeprowadził Christian Dior. Oferta na wiosnę i lato 2013 tworzy pięknie opowiedziane historie, spośród których kobiety mogą wybrać wyrafinowane rzeczy do pracy, na kolacje biznesowe, ale też na mniej formalne okazje. Kolekcja została wykonana z najwyższej próby włoskich tkanin. Każdy model jest zarysowany doskonałą linią, która zgodnie z zasadami dress codu potrafi łączyć biznesową elegancję z kobiecością. Tunika z dedykowanymi do niej spodniami jest na to świetnym przykładem. To inaczej zdefiniowana klasyka.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x