Serwis Loopa.eu podnosi bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na aukcjach internetowych. To pierwsza w Polsce inteligentna platforma, która prezentuje oferty z portali aukcyjnych tylko od sprawdzonych sprzedawców. Jej celem jest promowanie najlepszych e-sklepów dbających o jakość obsługi klienta i produktów. Loopa.eu została stworzona przez firmę Intellive. Serwis zbiera opinie o sprzedawcach z różnych portali i na podstawie autorskiego algorytmu wylicza średnią ocenę. Sklepy z najniższymi ocenami są usuwane z serwisu. W przypadku serwisu Allegro.pl progiem wejścia na platformę jest 90% pozytywnych opinii za sprzedaż. Dodatkowo na podstawie danych firmy serwis potrafi zidentyfikować wszystkie nazwy, pod którymi sklep sprzedaje swoje produkty na portalach aukcyjnych.

Loopa.eu zbiera dane z Allegro i Opineo. Docelowo serwis będzie prezentował oferty także z innych portali aukcyjnych. Wyszukiwanie produktów jest możliwe według 4 kryteriów: ceny, kategorii, oceny czy czasie do końca aukcji. Intuicyjny i nowoczesny wygląd serwisu ułatwia nawigację. Portal jest dostosowany do urządzeń mobilnych.

Projekt jest w fazie beta. Ciągle wprowadzane są nowe funkcjonalności oraz importowane kolejne aukcje. Prowadzona jest także akcja marketingowa skierowana do sklepów, które działają na rynku e-commerce. Mają one możliwość zakupu raportów branżowych opracowanych na podstawie danych gromadzonych przez serwis Loopa.eu. Więcej informacji na temat raportów znajduje się na stronie http://www.loopa.eu/raporty

Loopa.eu – z nami kupisz to, czego szukasz od sprawdzonego sprzedawcy

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem pod adresem administrator@loopa.eu lub pod numerem telefonu 601 170 450.

Branża:
sprzedaż

Finansowanie:
Dotacja

Rok założenia: 2011