Dlaczego w duchu  Mistrzostw Euro wszyscy Polacy solidarnie kibicowali niełatwej drużynie? Dlaczego Igrzyska Olimpijskie zawsze wzbudzają tyle emocji? Dlaczego lubimy przeżywać sport wspólnie? Bowiem jest to dziedzina, która niezwykle łączy ludzi w pełną energii grupę. Dzięki Karcie MultiSport firmy mają okazję zachęcić swoich pracowników do aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Dla leniwych

Tych, których do sportu nie ciągnie, może przekonać bardzo atrakcyjny system, który polega na prostej zasadzie. Należy zebrać grupę osób, połączonych więzią służbową. Każdy pracownik może zaprosić do programu jedną osobę towarzyszącą, z najbliższej rodziny. W duchu polityki prorodzinnej do programu możemy również zachęcić aż trójkę swoich dzieci, jedynym warunkiem jest to, by nie ukończyły 15 roku życia. Gdy już uzbieramy 10 pracowników i ich ukochanych, czy też pociechy, możemy korzystać z kart. Większość firm organizuje nabór, ponieważ zainteresowanie jest coraz większe. Oferta skierowana jest głównie do tych, którzy cały swój tydzień spędzają przed ekranem komputera i po pracy mają ochotę na relaks lub wysiłek. Ponadto  każdej pracy towarzyszy stres, niekiedy przemęczenie. Sport jest idealną odmianą od wieczorów spędzanych przed telewizorem. Kto za to płaci?

Dla oszczędnych

Na stronie Benefits Systems możemy znaleźć informację, że ponad 50% klientów pokrywa koszt programu dla pracowników, korzystając z Funduszu Świadczeń Socjalnych. Jednak istnieje również  alternatywa dla tych, którzy tak hojni nie są, ale mimo tego chcą zadbać o zdrowie fizyczne swojego zespołu. Można zaproponować swoim podwładnym opcję płacenia części ceny od 30 do 60 procent. Pod tym względem jest duża elastyczność. Po łatwych obliczeniach wydatków na basen czy siłownię, szybko też można dojść do wniosku, że karta, to inwestycja bardzo atrakcyjna finansowo. Chodzi przecież o to, by korzystali wszyscy. Pracodawca i pracownicy. A czy jest z czego?

Dla wszechobecnych

Posiadacz Karty Multisport może czuć się jak właściciel klucza dostępu do naprawdę wielu miejsc. Dzierży w swej dłoni skarb i tylko od niego zależy, jak będzie go wykorzystywał. Twórcy programu zadbali o to, by uczestnicy, posiadający kartę nie tylko mieli możliwość korzystania z obiektów sportowych w swoim mieście, ale i w całej Polsce. Jeśli więc pojedziemy w odwiedziny do np. Krakowa, bez problemu możemy wybrać się tam na siłownię czy basen. Czemu by nie skorzystać z okazji nauki tańca czy relaksującej jogi, kiedy znajdziemy chwilkę czasu? Na forach internetowych aż roi się od zachwytów nad tym, ile możliwości stwarza karta. Nie brakuje tam również westchnień, jak ciężko ją otrzymać. Jednak liczba użytkowników wciąż powiększa się. Już teraz jest ich 340 000 w całej Polsce.

Dla wszechstronnych

Należy też wspomnieć o różnorodności zajęć w jakich możemy uczestniczyć. Poczynając od najbardziej klasycznej, ale wciąż popularnej siłowni, kończąc na sportowym połowie ryb. Dla tych, którzy lubią aktywny wysiłek idealny będzie squash czy też TMT (odmiana fitnessu, w której w prostych kombinacjach ćwiczymy wszystkie partie mięśniowe). Dla fanów przygody, ścianka wspinaczkowa lub sztuki walki. Możemy też poznać nowe techniki tańca czy nauczyć się jak poprawnie oddychać na zajęciach jogi. Są też tacy, którzy wolą spokojną, ale tak samo zdrową formę spędzania wolnego czasu. Dla nich atrakcyjna może być oferta groty solnej, sauny czy jacuzzi. To zaledwie część możliwości, jakie mamy z kartą. Program obejmuje aż 3700 punktów partnerskich, a ich liczba wciąż się powiększa.

Obecnie, gdy w wyszukiwarce wpiszemy frazę Karta MultiSport, możemy znaleźć sporo ogłoszeń, chęci zakupu karty i ogromne zainteresowanie ze strony zarówno aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze sportem. Produkt więc zyskał prestiż i uchodzi wręcz za ekskluzywny.  Nie ma w tym nic dziwnego, łączy bowiem dwa bardzo istotne elementy: korzyść i przyjemność.

~BG

źródła:

www.kartamultisport.pl

http://www.goldenline.pl/forum/583960/karta-multisport-posiadacze-karty-laczcie-sie/s/14

http://forum.gazeta.pl/forum/w,342,82672033,,Karta_MultiSport.html?v=2

http://www.benefitsystems.pl/

 

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x